Кой е най-красивият тенисист? Григор и Лопес имат интересно мнение
Кой е най-красивият играч в Тура? На подобен въпрос трябваше да отговаря Григор Димитров миналата седмица след една от победите си в Синсинати, Охайо.
Българинът, меко казано, не очакваше да бъде попитан подобно нещо, но все пак отговири. Григор заяви, че за него най-обаятелен е Фелисиано Лопес заради дългата коса, брадата и страхотните извивки на тялото.
Отговорът на Лопес? „Накараме да се смея много, брато“, написа испанецът в „Туитър“ и публикува клипче от момента, в който Григор му прави комплиментите на въпросната пресконференция.
В крайна сметка седмицата за Григор Димитров завърши по отличен начин и българинът спечели трофея в Синсинати, първи за него от сериите „Мастърс 1000“.
Гришо получи стотици честитки, а една от тях дойде именно от Лопес, който продължи закачката: „Поздравления за Григор Димитров, вторият най-красив играч в Тура. Каква страхотна седмица за него“.
Припомняме, че серията на Григор в Синсинати започна именно с победа срещу Лопес във втория кръг.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!


Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Мадрид, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €9,797,365
Official Website | Livescore