Световната №1 вярва в Григор Димитров



25-11-2017 10:56 | Tennis24.bg

Световната номер 1 в женския тенис Симона Халеп вярва, че Григор Димитров скоро ще спечели титла от Големия шлем.

Преди няколко дни първата ни ракета вдигна най-големия си трофей до момента - купата от заключителния турнир на АТП в Лондон, а освен това събра достатъчно точки, за да завърши годината като номер 3 в света. Пред него в ранглистата са единствено Рафаел Надал и Роджър Федерер.

"Познавам Григор от 13-годишна. Играехме заедно по юношеските турнири. Когато бяхме на 16, спечелихме титлите в Москва", разказа румънката интервю за Omnisport.

"Вярвам, че той може да постигне големи неща, току-що го направи в Лондон. Мисля, че в бъдеще ще спечели и турнир от Големия шлем”, каза още 26-годишната Халеп, която също все още чака своя първи трофей от Шлема.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Terra Wortmann Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Хале, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,683,820

Official Website | Livescore
Турнир: HSBC Championships
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Куинс Клъб, Лондон, Англия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €2,683,820

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ