Шарапова с изненадващо решение в програмата си
Мария Шарапова ще има натоварена програма в началото на сезон 2019. Непосредствено след Откритото първенство на Австралия, бившата №1 в света ще участва и на турнира в зала в Санкт Петербург, който ще се проведе в периода 29 януари – 4 февруари. Новината потвърди лично турнирният директор Александър Медведев, който даде интервю пред „ТАС“.
„Преговорите са почти финализирани. Бих определил моментната ситуация като такава, в която имаме формално споразумение“, коментира Медведев.
„И двете страни разполагат със специалисти, които могат да довършат успешно подобен тип преговори. Да, ще видим Мария Шарапова да играе в Санкт Петербург“, допълни с оптимизъм турнирният директор.
Надпреварата в Санкт Петербург е от категория WTA Premier. Титлата тази година спечели Петра Квитова.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: Libema OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Хертогенбош, Холандия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €723,435
Official Website | Livescore
Турнир: Boss OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Щутгарт, Германия
Настилка: Тревна
Награден фонд: €757,320
Official Website | Livescore

.jpg)














