Халеп призна за сериозна травма
Световната №1 в женския тенис Симона Халеп има дискова херния. Това призна самата тенисистка, която се обърна към привържениците си чрез профила си във „Фейсбук“.
„Здравейте, бих искала да ви дам информация за положението ми. Подложих се на ядрено-магнитен резонанс и резултатите показаха, че имам дискова херния.
В следващите няколко дни ще разговарям с лекари и се надявам, че ще се върна на корта скоро. Ще ви държа в течение. Благодаря на всички за подкрепата“, написа Халеп.
Припомняме, че в началото на седмицата Халеп остана на корта в Пекин само няколко минути, преди да се откаже в двубоя с Онс Джабур. На този етап не е известно колко време ще отсъства от игра румънката, но е малко вероятно тя да се върне до края на сезона.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: Internazionali BNL d′ItaliaКатегория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Рим, Италия
Настилка: Клей
Награден фонд: €8,235,540
Official Website | Livescore

.jpg)














