Белгия, Русия, Колумбия и Чили - последните финалисти за Купа Дейвис
Отборите на Белгия, Русия, Колумбия и Чили заеха последните четири места за финалите на Купа "Дейвис" в Мадрид през ноември.
Те оформиха групата от 12 квалификанти, като се присъединиха към Сърбия, Австралия, Италия, Германия, Казахстан, Холандия, Канада и Япония, които се класираха по-рано през уикенда.
Всичките 12 квалификанти отиват в Мадрид за финалите, където ще бъдат още отборите на Хърватия, Франция, САЩ, Великобритания и Аржентина.
Белгия надигра с 3:1 победи състава на Бразиля, а със същия резултат Русия се справи с Швейцария. За руснаците блестяха звездите на тима Данийл Медведев и Карен Хачанов, които ще бъдат сред участниците на Sofia Open.
Колумбийците разбиха с 4:0 победи тима на Швеция, а най-оспорван беше сблъсък между Австрия и Чилич, завършил при 3:2 победи за южноамериканците. Австрия беше без своята звезда Доминик Тийм.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Лос Кабос, Мексико
Настилка: Твърда
Награден фонд: $909,790
Official Website | Livescore
Турнир: Mubadala DC OpenКатегория: ATP 500
Място на провеждане: Вашингтон, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $2,469,450
Official Website | Livescore
















