Вожняцки се уреди с нов спонсор и среща с Федерер
Може да не участва на турнир през тази седмица, но програмата на световната номер 1 Каролина Вожняцки е повече от тежък.
Веднага, след като спечели титлата на турнира в Чарлстън, тя веднага хвана полет за Европа и се отправи към Монте Карло.
Там първо игра демонстративен двубой с Франческа Скиавоне (4:6 за италианката), а след това успя да участва в официална промоция на новия си спонсор.
Той е с марката COMPEED, която е част от компанията Johnson & Johnson. Тя ще представя линия на COMPEED по целия свят.
Освен това Вожняцки успя да се срещне и с Роджър Федерер. Двамата пък са спонсорирани от един рекламодател - Rolex.


Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Рим, Италия
Настилка: Клей
Награден фонд: €9,645,265
Official Website | Livescore
хахах Съгласна съм! Аз не прескачам канала, но гледам двубои, в които опонентките са еднакво слаби - така има някаква драма, иначе е безинтересно
Женският тенис никога не е бил по-слаб. Никога в никой момент не може да се даде сигурна прогноза за даден мач, а тея лигли дори са способни да си вземат една на друга по сет на нула в рамките на един двубой. Да гледаш женски тенис почти винаги е пропиляно време, скука. От две-три години насам просто прескачам канала.
Ами тя не се навира, канят я
Направо не мога да я гледам нищо постижимо не е направила, толкова е противна.....
Абе тая шматка навсякъде се навира-нахалството й край няма...