Трима са сигурни за финалите на АТП в Лондон
Сърбинът Новак Джокович, испанецът Рафаел Надал и австриецът Доминик Тийм си осигуриха място на Финалния турнир на АТР в Лондон, съобщи АТР.
Първите трима в световната ранглиста имат достатъчно спечелени точки през сезона и имат гарантирано място сред осемте най-добри за състезанието в британската столица, което ще се проведе от 15 до 22 ноември.
При двойките запазено вече място на Финалите на АТР имат единствено победителите от Откритото първенство на Австралия Раджив Рам (САЩ) и Джо Солсбъри (Великобритания).
По-рано днес АТР публикува обновения график за турнирите до края на сезона, като сред тях е и "София Оупън 2020", който ще се проведе непосредствено преди заключителната надпревара в Лондон.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: Estoril OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ещорил, Португалия
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
Турнир: Generali OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Кицбюел, Австрия
Настилка: Клей
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















