Джулия Терзийска намери място във финалното каре

10-09-2021 11:56 | Tennis24.bg

Четвъртата поставена Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на турнира във Варна на червени кортове, който е с награден фонд 15 хиляди долара.

Държавната ни шампионка за жени отстрани Романа Чисовска от Словакия с 6:4, 6:0 след само 66 минути игра.

Терзийска беше безапелационна след средата на срещата и спечели последните осем гейма в нея.

На полуфинал 25-годишната софиянка очаква победителката от мача между водачката в схемата Андреана Крачун (Румъния) и Яна Божович (Сърбия).

Джулия е на полуфинал и на двойки. Тя и Ани Вангелова са трети в схемата и по-късно днес ще играят срещу румънките Крачун и Оана Гаврила.

Участващата с „уайлд кард“ Катерина Димитрова ще играе на четвъртфиналите също днес срещу осмата Елена-Теодора Кадар от Румъния.To: