Алкарас срещу Нори на финал за втора поредна седмица



26-02-2023 08:04 | Tennis24.bg

Карлос Алкарас и Камерън Нори стигнаха до финала на турнира в Рио де Жанейро, след като само седмица по-рано играха и за титлата в Аржентина. Тя бе спечелена от испанеца в два сета.

Алкарас се наложи с 6:7(2), 7:5, 6:0 срещу Николас Джари, като загубеният начален сет бе едва втори за него от началото на турнира в Бразилия. 

Малко по-рано Нори победи Барнабе Сапата Мирайес с 6:2, 3:6, 7:6(3) и ще играе за трети път на финал от началото на годината. Британецът се задържа на корта 11 минути по-малко от Алкарас.

"Може би опитвах да завърша разиграванията малко по-рано, отколкото бе възможно. На моменти играех с твърде голямо самочувствие", каза Нори.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: National Bank Open Presented by Rogers
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Торонто / Монреал, Канада
Настилка: Твърда
Награден фонд: $10,913,715

Official Website | Livescore
Турнир: Citi DC Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Вашингтон, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $2,574,145

Official Website | Livescore
Турнир: Plava Laguna Croatia Open Umag
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Умаг, Хърватия
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Турнир: Generali Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Кицбюел, Австрия
Настилка: Клей
Награден фонд: €622,850

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ