Нейков остава в Мурсия, Тодор Енев празнува РД



Нейков остава в Мурсия, Тодор Енев празнува РД
Свързани играчи
06-02-2010 13:54

Състезателят на ТК Локомотив (Пд) Андреас Нейков се пуска от днес на трети пореден тенис турнир с награден фонд от 10 000 долара в испанския град Марсия.

 

Както и на предишните два 16-годишният пловдивчанин стартира от квалификациите, където съперник в първия кръг ще му бъде участващият с “уайлд кард” представител на домакините Паскуал Лукас. При евентуален успех утре Нейков, който досега няма заработена дори и една точка за световната ранглиста на сингъл, ще срещне победителя от двубоя между Матиас Дорфлер (Германия) и Иван Гомес-Мантия (Испания).

 

Тодор Енев пък не заяви участие за третия пореден тенис турнир в израелския град Ейлат с награден фонд от 10 000 долара, който започва днес. Пловдивчанинът предпочете да се прибере в България, където да отпразнува с приятели на 8 февруари (понеделник) своя 28-ми рожден ден.

 

Ивайло Петров, News4000.bg




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Internazionali BNL d′Italia
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Рим, Италия
Настилка: Клей
Награден фонд: €9,645,265

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ