Гледайте с tennis24.bg полуфиналите на АО при мъжете (програма и линкове)
В петък ще се изиграят полуфиналните срещи при мъжете на Откритото първенство на Австралия. Началото в 5:30 сутринта българско време ще дадат Новак Джокович и Яник Синер.
Двамата изиграха няколко паметни срещи в края на миналия сезон, като в рамките дни италианецът победи два пъти сърбина – веднъж в груповата фаза на Финалите на АТП и веднъж за Купа „Дейвис“. Двамата играха и на големия финал в Торино, а победител излезе Джокович. Общо двамата са се срещали 6 пъти, като Джокович води с 4-2 победи.
Вторият полуфинал, който ще започне в 10:30 наше време, ще противопостави Даниил Медведев и Александър Зверев. Двамата се познават отлично, като до момента са се срещали 18 пъти, като Медведев води с 11-7 победи. Любопитен е фактът, че те никога не са играли един срещу друг в турнир от Големия шлем.
05:30 часа: Джокович – Синер ЛИНК
10:30 часа: Медведев – Зверев ЛИНК
Големият финал на Australian Open при мъжете е в неделя.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Категория: Друг
Място на провеждане: Монпелие, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €680,842
Official Website | Livescore