Динко Динев загуби на полуфинал на UTR Pro Tennis Tour в Благоевград



18-01-2025 18:19 | Tennis24.bg

Динко Динев отпадна на полуфиналите на турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis Tour с награден фонд от $20 000. Динев отстъпи с 6:3, 6:7(5), 2:6 от Неманя Малешевич (Босна и Херцеговина).

 

В другата полуфинална среща Стефан Латинович (Сърбия) победи със 6:7(5),6:1 Янош Фекете (Словакия). Надпреварата се провежда в залата на Югозападния университет „Неофит Рилски" в Благоевград. В мач за 5/8-място Джордж Лазаров се наложи със 7:6(4),6:2 над Сергей Живкович (Сърбия).

 

В турнира участват състезатели от България, Сърбия, Румъния, Словакия, Великобритания, Босна и Херцеговина, Люксембург, Нидерландия, Канада и Гърция.

 

През следващата седмица отново в Благоевград ще се проведе турнир за жени от веригата UTR Pro Tennis Tour. Зимният календар включва още надпревари за мъже от 3 до 9 февруари и от 3 до 9 март също в Благоевград. Зимните турнири се организират от Югозападния университет „Неофит Рилски" в Благоевград.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Open Occitanie
Категория: Друг
Място на провеждане: Монпелие, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €680,842

Official Website | Livescore
Други новини