Григор Димитров запази позицията си в ранглистата на АТР



03-02-2025 10:42 | Tennis24.bg

Най-добрият български играч Григор Димитров запази 11-ото си място от миналата седмица в ранглистата на АТP.

Димитров, който няма официален мач от Откритото първенство на Австралия насам, тъй като лекува контузия, остава с актив от 3110 точки. Той е на 110 от десетия Андрей Рубльов, който тази седмица прибави нови 90 с участието си на турнира в зала във френския град Монпелие.

Лидер в класацията е шампионът от Мелбърн Яник Синер (Итлаия) с 11 830 точки, следван от финалиста в турнира Александър Зверев (Германия) с 8135 точки и испанеца Карлос Алкарас със 7010 точки.

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Mutua Madrid Open
Категория: Мастърс 1000
Място на провеждане: Мадрид, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €9,797,365

Official Website | Livescore
Други новини

Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки.

Политика за личните данни Съгласен съм Отказ