Маша впечатлена от турската кухня
Мария Шарапова от няколко дни е в Турция, където се подготвя за последния за сезона турнир от календара на WTA, в който ще участват 8-те най-добри състезателки в света. Рускинята сподели, че упоритата работа през последните седмици е дала резултат и травмата в глезена е отшумяла, за което благодари сърдечно на физиотерапевта си.
Шарапова, която при определено стечение на обстоятелствата може да оглави ранглистата след турнира разкри, че е останала впечатлена от гостоприемството на турците, както и от местната кухня.
Още преди дни, когато пътува за Истанбул, тя похвали авиокомпанията Turkish Airlines споделяйки, че „спала като бебе” по време на полета.
Местните деликатеси ясно също са впечатлили Маша. „Влюбена съм в храната в Турция. А тази машина за мляко (на снимката) е просто невероятна. Искам да си взема една такава вкъщи”, написа Шарапова в профила си в една от социалните мрежи.
![Тенис резултати и статистика](/banners/flashscore.png)
![](https://tennis24.bg/../pictures/pic_big/old_tennis/2138l3Hf8d97869f2df1062c08dac869d708a9a.jpg)
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Рио де Жанейро, Бразилия
Настилка: Клей
Награден фонд: $2,574,145
Official Website | Livescore
![](https://tennis24.bg/../pictures/pic_big/old_tennis/1068b7Q698b974e6a040db40f29807ea1a43484.jpg)
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Доха
Настилка: Твърда
Награден фонд: $3,035,960
Official Website | Livescore