След Шакира и Бар Рефаели, Надал ще снима и с Риана
10-кратният шампион в турнири от Големия шлем Рафаел Надал и поп певицата Риана ще участват в серия рекламни материали за 2012-а година на Armani.
Интересното е, че Рафа е единственият тенисист, който е ставал основно лице на Armani. Преди него тази чест бе отдадена на друг именит спортист - футболистът Кристиано Роналдо.
От Рафа се очаква да представи част от моделите бельо и дънки на компанията. Същото важи и за Риана като барбадоското изкушение позира доста разголена.
ВИЖТЕ ПЪРВИТЕ СНИМКИ!
От Armani считат Рафаел Надал за особено подходящ за своите кампании, тъй като символизира здравият и позитивен млад мъж.
Очаква се Надал да приключи с ангажиментите си с рекламните дейности преди турнира в Индиан Уелс, който е през март.
Самият Надал наскоро засне гореща фотосесия с модела Бар Рефаели за новото издание на Sports Illustrated.
![Тенис резултати и статистика](/banners/flashscore.png)
![](https://tennis24.bg/../pictures/pic_big/old_tennis/2138l3Hf8d97869f2df1062c08dac869d708a9a.jpg)
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Рио де Жанейро, Бразилия
Настилка: Клей
Награден фонд: $2,574,145
Official Website | Livescore
![](https://tennis24.bg/../pictures/pic_big/old_tennis/1068b7Q698b974e6a040db40f29807ea1a43484.jpg)
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Доха
Настилка: Твърда
Награден фонд: $3,035,960
Official Website | Livescore