"Уайлд-кард" за Лейтън Хюит и Джеймс Блейк на US Open
Австралиецът Лейтън Хюит ще участва в Откритото първенство на САЩ по тенис, което започва на 27 август.
Шампионът от 2001 година и представителят на домакините Джеймс Блейк получиха "уайлд кард" и ще могат да вземат участие в последния за годината турнир от Големия шлем.
В понеделник Хюит победи с 6:4, 6:4 Михаил Южни на турнира в Синсинати, който се играе на твърда настилка. На олимпийските игри в Лондон австралийският тенисист достигна до осминафиналите, но отпадна от Новак Джокович.
През юли Лейтън Хюит игра и на финала на турнира в Нюпорт. Джеймс Блейк се намира на 106-о място в световната ранглиста и достигна до четвъртфиналите на турнира във Вашингтон по-рано този месец.
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!
Турнир: УимбълдънКатегория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:
Official Website | Livescore
Турнир: Eastbourne OpenКатегория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €773,465
Official Website | Livescore
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €612,620
Official Website | Livescore
















