Програма за турнира в Маями за сряда



25-03-2015 12:47 | Станко Димов

Програма за турнира в Маями за сряда: ;

Централен корт, начало 17:00 часа:
Танаси Кокинакис (Австралия) - Карлос Берлок (Аржентина)
Го Соеда (Япония) - Джак Сок (САЩ)

не преди 21:00 часа:
Виктория Азаренка (Беларус) - Силвия Солер-Еспиноса (Испания)
Моника Пуиг (Пуерто Рико) - Ирина Фалкони (САЩ)

не преди 01:30 часа:
Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република) - Сам Куери (САЩ)
Янина Викмайер (Белгия) - Слоун Стивънс (САЩ)

Корт Грандстенд, начало 17:00 часа:
Доналд Йънг (САЩ) - Йен-Сун Лу (Тайван)
Хедър Уотсън (Великобритания) - Евгения Родина (Русия)
Серхий Стаховски (Украйна) - Николас Алмагро (Испания)
Доминик Тийм (Австрия) - Диего Шварцман (Аржентина)

не преди 23:00 часа:
Рубен Бемелманс (Белгия) - Хуан Монако (Аржентина)

Корт №1, начало 17:00 часа:
Даниела Хантухова (Словакия) - Белинда Бенчич (Швейцария)
Марсел Гранойерс (Испания) - Хеонг Чунг (Южна КОрея)
Кайл Едмънд (Великобритания) - Робин Хаасе (Холандия)
Тим Смичек (САШ) - Адриан Менендсес-Масейрас (Испания)
Лорeн Дейвис (САЩ) - Сесил Каратанчева (България)

Корт №2, начало 17:00 часа:
Сорана Кърстя (Румъния) - Кристина МакХейл (САЩ)
Урсула Радванска (Полша) - Коко Вандевеге (САЩ)
Ярко Ниеминен (Финландия) - Маринко Матошевич (Австралия)
Денис Истомин (Узбекистан) - Остин Крайчек (САЩ)

Корт №7, начало 17:00 часа:
Ян-Ленард Щруф (Германия) - Бенямин Бекер (Германия)
Щефани Фьогеле (Швейцария) - Кирстен Флипкенс (Белгия)
Филип Крайнович (Сърбия) - Душан Лайович (Сърбия)
Анастасия Павлюченкова (Русия) - Вера Звонарьова (Русия)

Корт №8, начало 17:00 часа:
Аника Бек (Германия) - Шуай Жанг (Китай)
Марина Еракович (Нова Зеландия) - Дария Гаврилова (Русия)
Дамир Джумур (Босна и Херцеговина) - Джеймс Дукуорт (Австралия)
Жоао Соуса (Португалия) - Алберт Рамос-Винолас (Испания)

Корт №9, начало 17:00 часа:
Алисън Риск (САЩ) - Миряна Лучич-Барони (Хърватия)
Полин Пармантие (Франция) - Кики Бертенс (Холандия)
Роберта Винчи (Италия) - Татяна Мария (Германия)
Юлия Гьоргес (Германия) - Яна Цепелова (Словакия)

Корт №10, начало 17:00 часа:
Катерина Козлова (Украйна) - Цветана Пиронкова (България)
Александра Дюлгеру (Румъния) - Елена Веснина (Русия)
Тимеа Бабош (Унгария) - Никол Вайдишова (Чехия)
Алисън Ван Уйтванк (Белгия) - Магдалена Рибарикова (Словакия)


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Serbia Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Белград, Сърбия
Настилка: Клей
Награден фонд: €711,800

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,702,800

Official Website | Livescore
Други новини