Програма за турнира в Маями за петък



27-03-2015 12:26 | Станко Димов

Програма за турнира в Маями за петък:

Централен корт, начало 17:00 часа:
Симона Халеп (Румъния, №3) - Никол Вайдишова (Чехия)
Доналд Йънг (САЩ) - Анди Мъри (Великобритания, №3)
Слоун Стивънс (САЩ) - Мадисън Кийс (САЩ, №17)
Николас Алмагро (Испания) - Рафаел Надал (Испания, №2)

не преди 02:00 часа:
Серина Уилямс (САЩ, №1) - НМоника Никулеску (Румъния)
Тим Смичек (САЩ) - Жо-Вилфред Цонга (Франция, №11)

Корт Грандстенд, начало 16:50 часа:
Томаш Бердих (Чехия, №8) - Хеон Чунг (Южна Корея)
Йелена Янкович (Сърбия, №20) - Виктория Азаренка (Беларус)
Стан Вавринка (Швейцария, №7) - Карлос Берлок (Аржентина)
Гаел Монфис (Франция, №17) - Филип Крайнович (Сърбия)

не преди 23:00 часа:
Ърнест Гулбис (Латвия) - Хуан Монако (Аржентина)

Корт №1, начало 17:00 часа:
Кевин Андерсън (РЮА, №15) - Сам Куери (САЩ)
Доминик Тийм (Австрия) - Фелисиано Лопес (Испания, №10)

не преди 23:00 часа:
Татяна Мария (Германия) - Южени Бушар (Канада, №6)
Фабио Фонини (Италия, №21) - Джак Сок (САЩ)

Корт №2, начало 17:00 часа:
Остин Крайчек (САЩ) - Бърнард Томич (Австралия, №25)
Сантяго Хиралдо (Колумбия, №27) - Робин Хаасе (Холандия)
Ирина Фалкони (САЩ) - Ана Иванович (Сърбия, №5)
Фернандо Вердаско (Испания, №29) - Джеймс Дукуорт (Австралия)

Корт №7, начало 17:00 часа:
Светлана Кузнецова (Русия, №24) - Алисън Риск (САЩ)
Ярко Ниеминен (Финландия) - Леонардо Майер (Аржентина, №24)
двубой на двойки
Алберт Рамос-Винолас (Испания) - Адриан Манарино (Франция, №28)

Корт №8, начало 17:00 часа:
Луцие Шафаржова (Чехия, №10) – Юхана Ларшон (Швеция)
Сесил Каратанчева (България) – Гарбине Мугуруса (Испания, №21)
Забине Лизицки (Германия, №27) – Юлия Гьоргес (Германия)
Сара Ерани (Италия, №11) – Анастасия Павлюченкова (Русия)

Корт №9, начало 17:00 часа:
Катерин Белис (САЩ) – Зарина Диас (Казахстан, №29)
Ян-Ленард Щруф (Германия) – Гилермо Гарсия-Лопес (Испания, №23)
Цветана Пиронкова (България) – Флавия Пенета (Италия, №15)
Хедър Уотсън (Великобритания) – Ангелик Кербер (Германия, №13)

Корт №10, начало 17:00 часа:
Алисон Ван Уйтванк (Белгия) - Камила Джорджи (Италия, №30)
двубой на двойки
двубой на двойки
Кейси Делакуа (Австралия, №32) - Белинда Бенчич (Швейцария)


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Serbia Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Белград, Сърбия
Настилка: Клей
Награден фонд: €711,800

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,702,800

Official Website | Livescore
Други новини