Програма за "Ролан Гарос", ден I



23-05-2015 15:02 | Станко Димов

В неделя ще се изиграят първите двубои от Откритото първенство на Франция - "Ролан Гарос" за 2015-та година. Ето и програмата:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Евгения Родина (Русия) - Симона Халеп (Румъния, №3)
Алехандро Файа (Колумбия) - Роджър Федерер (Швейцария, №3)
Донна Векич (Хърватия) - Каролин Гарсия (Франция, №31)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №14) - Кристиан Линдел (Швеция)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Луиса Чирико (САЩ) - Екатерина Макарова (Русия, №9)
Стан Вавринка (Швейцария, №8) - Марсел Илхан (Турция)
Кей Нишикори (Япония, №5) - Пол-Анри Матио (Франция)
Ана Иванович (Сърбия, №7) - Ярослава Шведова (Казахстан)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Роберто Баутиста Агут (Испания, №19) - Флориан Майер (Германия)
Гарбине Мугуруса (Испания, №21) - Петра Мартич (Хърватия)
Ърнест Гулбис (Латвия, №24) - Игор Сайслинг (Холандия)
Осин Доден (Франция) - Куруми Нара (Япония)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Го Соеда (Япония) - Филип Колшрайбер (Германия, №22)
Татяна Мария (Германия) - Камила Джорджи (Италия)
Никола Маю (Франция) - Кимер Копеянс (Белгия)
Луцие Шафаржова (Чехия, №13) - Анастасия Павлюченкова (Русия)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Илиас Имер (Швеция) - Лукаш Росол (Чехия)
Бояна Йовановски (Сърбия) - Лесия Цуренко (Украйна)
Петра Цетковска (Чехия) - Мисаки Дои (Япония)
Стив Джонсън (САЩ) - Гилермо Гарсия-Лопес (Испания, №26)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Дамир Джумур (БиХ) - Михаил Южни (Русия)
Марсел Гранойерс (Испания) - Матиас Бахингер (Германия)
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Оливия Роговска (Австралия)
Шуай Пън (Китай, №24) - Полона Херцог (Словения)

Корт №7, начало 12:00 часа:
Фиона Феро (Франция) - Телиана Перейра (Бразилия)
Иво Карлович (Хърватия, №25) - Маркос Багдатис (Кипър)
Магда Линет (Полша) - Флавия Пенета (Италия, №28)
Михаил Кукушкин (Казахстан) - Дуди Села (Израел)

Корт №17, начало 12:00 часа:
Миряна Лучич-Барони (Хърватия) - Лорън Дейвис (САЩ)
Алберт Рамос-Винолас - Пабло Андухар (Испания)
Душан Лайович (Сърбия) - Максимо Гонсалес (Аржентина)
Кирстен Флипкенс (Белгия) - Елена Веснина (Русия)

Участвайте в играта с награди на Tennis24.bg за "Ролан Гарос"

_____
 

Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Други новини