Програмата на US OPEN 2010 - Ден II



31-08-2010 04:44 | Николай Драгиев

Световният номер 1 Рафаел Надал ще излезе във втория ден на US Open. Негов съперник ще бъде руснакът Теймураз Габашвили.

 

Освен Рафа, на кортовете на "Флашинг Медоус" ще видим още Новак Джокович, Мария Шарапова и Каролин Вожняцки.

 

Ето и пълната програма на US Open за вторник, 31 август:

 

Корт "Артър Аш", след 18,00 часа българско време:

Не преди 18,00 часа българско време:

Йелена Янкович (Сърбия) - Симона Халеп (Румъния)

Не преди 20,00 часа българско време:

Виктор Троицки (Сърбия) - Новак Джокович (Сърбия)

Ярмила Грот (Австралия) - Мария Шарапова (Русия)

Не преди 02,00 часа българско време:

Рафаел Надал (Испания) - Теймураз Габашвили (Русия)

Каролин Вожняцки (Дания) - Челси Гъликсън (САЩ)

 

 

Корт "Луис-Армстронг"

Не преди 18,00 часа българско време:

Маркос Багдатис (Кипър) - Арно Клеман (Франция)

Катерина Бондаренко (Украйна) - На Ли (Китай)

Кристоф Флиген (Белгия) - Джеймс Блейк (САЩ)

Зузана Куцова (Словакия) - Вера Звонарьова (Русия)

 

 

Корт "Грандстенд"

Не преди 18,00 часа българско време:

Светлана Кузнецова (Русия) - Кимико Дате-Крум (Япония)

Ян Хайек (Чехия) - Марди Фиш (САЩ)

Фабио Фонини (Италия) - Фернандо Вердаско (Испания)

Коко Вандевеге (САЩ) - Забине Лисицки (Германия)

 

Корт №4

Не преди 18,00 часа българско време:

Мария Хосе Мартинес Санчес (Испания) - Джеймси Хемптън (САЩ)

Едуардо Шванк (Аржентина) - Роби Джинепри (САЩ)

Барбора Захлалова Стрицова (Чехия) - Мария Кириленко (Русия)

Максимо Гонсалес (Аржентина) - Денис Истомин (Узбекистан)

 

Корт №6

Не преди 18,00 часа българско време:

Алисия Молик (Австралия) - Миряна Лучич (Чехия)

Беатрис Капра (САЩ) - Каролина Шпрем (Хърватия)

Томи Робредо (Испания) - Лукаш Росол (Чехия)

Анна Чакветадзе (Русия) - Урсула Радванска (Полша)

 

Корт №7

Не преди 18,00 часа българско време:

Фелисиано Лопес (Испания) - Сантяго Хиралдо (Колумбия)

Шуай Пенг (Китай) - Шелби Роджърс (САЩ)

Давид Ферер (Испания) - Олександър Долгополов (Украйна)

Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Анабел Медина Гаригес (Испания)

 

Корт №8

Не преди 18,00 часа българско време:

Ярко Ниеминен (Финландия) - Даниел Химено-Травер (Испания)

Ивон Мойсбургер (Австрия) - Джил Крейбас (САЩ)

Бенямин Бекер (Германия) - Даниел Брандс (Германия)

 

Корт №10

Не преди 18,00 часа българско време:

Райнер Шутлер (Германия) - Беноа Пер (Франция)

Тамира Пашек (Австрия) - Луцие Шафаржова (Чехия)

Флорен Сера (Франция) - Флориан Майер (Германия)

Кай-Чен Чанг (Тайпе) - Карла Суарес Наваро (Испания)

 

Корт №11

Не преди 18,00 часа българско време:

Араван Резаи (Франция) - Магдалена Рибарикова (Словакия)

Агниешка Радванска (Полша) - Аранча Пара Сантоня (Испания)

Хуан Монако (Аржентина) - Питър Полански (Канада)

Давид Налбандян (Аржентина) - Рик де Вост (ЮАР)

 

Корт №12

Не преди 18,00 часа българско време:

Кирстен Флипкенс (Белгия) - Пати Шнидер (Швейцария)

Филип Пецчнер (Германия) - Душан Лойда (Чехия)

Ромина Опранди (Италия) - Юлия Гьоргес (Германия)

 

Корт №13

Не преди 18,00 часа българско време:

Жереми Шарди (Франция) - Ернест Гулбис (Латвия)

Аля Кудрявцева (Русия) - Янина Викмайер (Белгия)

Радек Щепанек (Чехия) - Жулиен Бенето (Франция)

Ализе Корне (Франция) - Кая Канепи (Естония)

 

Корт №14

Не преди 18,00 часа българско време:

София Арвидсон (Швеция) - Сорана Кърстя (Румъния)

Ан Кьотавонг (Великобритания) - Юнг-Ян Чан (Тайпе)

Пер Риба (Испания) - Адриан Манарино (Франция)

Шанел Шийпърс (ЮАР) - Акгул Аманмурадова (Узбекистан)

 

Корт №15

Не преди 18,00 часа българско време:

Александра Дюлгеру (Румъния) - Жули Коан (Франция)

Нурия Лагостера Вивес (Испания) - Ивета Бенешова (Чехия)

Ярослава Шведова (Казахстан) - Лурдес Домингес Лино (Испания)

 

Корт №16

Не преди 18,00 часа българско време:

Регина Куликова (Русия) - Анастасия Севастова (Латвия)

Доминика Цибулкова (Словакия) - Стефани Фьогеле (Швейцария)

 

Корт №17

Не преди 18,00 часа българско време:

Пабло Куевас (Уругвай) - Жоао Силва (Бразилия)




Коментари
Турнир: Ролан Гарос
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Други новини