Програмата на US OPEN 2010 - Ден IV



02-09-2010 04:02 | Николай Драгиев

Цветана Пиронкова ще излезе днес в турнира по двойки на US Open. Заедно с партньорката й Елени Данилиду, българката ще опита да отстрани поставените под номер 7 Цзе Чжън и Юнг-Ян Чан.

 

При мъжете пък ще видим Роджър Федерер и Новак Джокович, които излизат за вторите си срещи.

 

Ето и пълната програма на US Open за четвъртък, 2 септември:

 

Корт "Артър Аш"

Не преди 18,00 часа българско време:

Забине Лисицки (Германия) - Вера Звонарьова (Русия, 7)

Не преди 20,00 часа българско време:

Каролине Вожняцки (Дания,) - Кай-Чен Чанг (Тайпе)

Андреас Бек (Германия) - Роджър Федерер (Швейцария, 2)

Не преди 02,00 часа българско време, нощна сесия:

Ивета Бенешова (Чехия) - Мария Шарапова (Русия, 14)

Филип Пецчнер (Германия) - Новак Джокович (Сърбия, 3)

 

Корт "Луис-Армстронг"

Не преди 18,00 часа българско време:

Пабло Куевас (Уругвай) - Марди Фиш (САЩ, 19)

Светлана Кузнецова (Русия, 11) - Анастасия Севастова (Латвия)

Йелена Янкович (Сърбия, 4) - Миряна Лучич (Хърватия)

Питър Полански (Канада) - Джеймс Блейк (САЩ)

 

Корт "Грандстенд"

Не преди 18,00 часа българско време:

Араван Резаи (Франция, 18) - Беатрис Капра (САЩ)

Николай Давиденко (Русия, 6) - Ришар Гаскe (Франция)

Робин Сьодерлинг (Швеция, 5) - Тейлър Дент (САЩ)

Бетани Матек-Сандс (САЩ) - Андрея Петкович (Германия) 

 

Корт №4

Не преди 18,00 часа българско време:

Юлия Гьоргес (Германия) - Янина Викмайер (Белгия, 15)

Пол-Анри Матио (Франция) - Гийом Руфен (Франция)

Акгул Аманмурадова (Узбекистан) - Кая Канепи (Естония, 31)

 

Корт №6

Не преди 19,30 часа българско време:

Доминика Цибулкова (Словакия) - Катерина Бондаренко (УКрайна)

Тиемо де Бакер (Холандия) - Иван Додиг (Хърватия)

 

Корт №7

Не преди 18,00 часа българско време:

Юнг-Ян Чан (Тайпе) - Тамира Пашек (Австрия)

Лурдес Домингес Лино (Испания) - Урсула Радванска (Полша)

Юрген Мелцер (Австрия, 13) - Рикардас Беранкис (Литва)

 

Корт №8

Не преди 18,00 часа българско време:

Алберт Монтанес (Испания, 21) - Карстен Бол (Австралия)

 

Корт №10

Не преди 18,00 часа българско време:

Марсал Гранойерс (Испания) - Андреас Сепи (Италия): 0-1

 

Корт №11

Не преди 18,00 часа българско време:

Мария Хосе Мартинес Санчес (Испания, 22) - Пати Шнидер (Швейцария)

Арно Клеман (Франция) - Едуардо Шванк (Аржентина)

Ивон Мойсбургер (Австрия) - Мария Кириленко (Русия)

Рикардо Мело (Бразилия) - Хуан Карлос Фереро (Испания, 22)

 

Корт №13

Не преди 18,00 часа българско време:

Кей Нишикори (Япония) - Марин Чилич (Хърватия, 11)

Александра Дюлгеру (Румъния, 25) - София Арвидсон (Швеция)

Кевин Андерсън (ЮАР) - Томас Белучи (Бразилия, 26)

Агниешка Радванска (Полша, 9) - Шуай Пенг (Китай)

 

Корт №17

Не преди 18,00 часа българско време:

Бенямин Бекер/Леонардо Майер - Леон Фридл/Душан Вемич

Марсел Гранойерс/Томи Робредо - Сантяго Гонсалес/Травис Ретенмайер

Хисела Дулко/Флавия Пенета - Аранча Пара Сантоха/Рената Ворацова

Юнг-Ян Чан/Цзе Чжън - Елени Данилиду/Цветана Пиронкова




Коментари
Турнир: Уимбълдън
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Лондон, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Rothesay International Eastbourne
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Ийстборн, Великобритания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €760,750

Official Website | Livescore
Турнир: Mallorca Championships
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Майорка, Испания
Настилка: Тревна
Награден фонд: €951,745

Official Website | Livescore
Други новини