Програма за турнира в Маями за петък



24-03-2017 10:56 | Станко Димов

Пълна програма за петък за смесения турнир на твърди кортове в Маями, Флорида, който е от категория WTA Premier при дамите и "Мастърс 1000" при мъжете:

Централен корт, начало 17:00 часа:
Симона Халеп (Румъния, №3) - Наоми Осака (Япония)

не преди 18:00 часа:
Гарбине Мугуруса (Испания, №6) - Кристина Макхейл (САЩ), доиграват при 0:6, 2:3

не преди 19:00 часа:
Кевин Андерсън (РЮА) - Кей Нишикори (Япония, №2)
Рафаел Надал (Испания, №5) - Дуди Села (Израел)

не преди 23:00 часа:
Ангелик Кербер (Германия, №1) - Дуан Ин-Ин (Китай)

не преди 02:00 часа:
Гуидо Пея (Аржентина) - Григор Димитров (България, №9)

не преди 03:30 часа:
Винъс Уилямс (САЩ, №11) - Беатрис Хадад Майа (Бразилия)

"Грандстенд", начало 17:00 часа:
Виктор Троицки (Сърбия) - Милош Раонич (Канада, №3)

не преди 18:00 часа:
Томас Белучи (Бразилия) - Стефан Робер (Франция)
Виктория Голубич (Швейцария) - Мадисън Кийс (САЩ, №8)
Стийв Джонсън (САЩ, №23) - Никола Маю (Франция)
Джак Сок (САЩ, №13) - Йошихито Нишиока (Япония)

не преди 23:00 часа:
Фернандо Вердаско (Испания, №25) - Ернесто Ескобедо (САЩ)

Корт 1, начало 17:00 часа:
Марин Чилич (Хърватия, №7) - Жереми Шарди (Франция)

не преди 18:00 часа:
Александър Долгополов (Украйна) - Малек Джазири (Тунис), доиграват при 0:1
Пабло Кареньо Буста (Испания, №15) - Федерико Делбонис (Аржентина)
Йохана Конта (Великобритания, №10) - Аляксандра Саснович (Беларус)
Доналд Йънг (САЩ) - Люка Пуй (Франция, №11)
Риса Озаки (Япония) - Кики Бертенс (Холандия, №16)

Корт 2, начало 17:00 часа:
Тейлър Фриц (САЩ) - Филип Колшрайбер (Германия, №26)
Манди Минела (Люксембург) - Светлана Кузнецова (Русия, №7)
Миша Зверев (Германия, №28) - Джаред Доналдсън (САЩ)
Патрисиа Мария Тиг (Румъния) - Кристина Младенович (Франция, №22)

Корт 7, начало 17:00 часа:
Роберта Винчи (Италия, №25) - Тейлър Таузънд (САЩ)

не преди 18:00 часа:
Елена Веснина (Русия, №13) - Айла Томлянович (Хърватия), доиграват при 6:3, 4:6, 3:5
Фабио Фонини (Италия) - Жоао Соуза (Португалия)
Пабло Куевас (Уругвай, №21) - Беноа Пер (Франция)
Ашли Барти (Австралия) - Саманта Стосър (Австралия, №14)

Корт 8, начало 17:00 часа:
Иржи Весели (Чехия) - Алберт Рамос (Испания, №19)

не преди 18:00 часа:
Анастасия Севастова (Латвия, №19) - Сорана Кърстя (Румъния), доиграват при 6:6
Ирина Камелия Бегу (Румъния, №28) - Лара Аруабарена (Испания)
Каролин Гарсия (Франция, №21) - Пън Шуай (Китай)
Ян-Ленард Щруф (Германия) - Жил Симон (Франция, №20)

Корт 9, начало 17:00 часа:
Полин Пармантие (Франция) - Тимеа Бабош (Унгария, №24)

не преди 18:00 часа:
Барбора Стрицова (Чехия, №15) - Йохана Ларшон (Швеция)
Анет Контавейт (Естония) - Екатерина Макарова (Русия, №32)
Карла Суарес Наваро (Испания, №20) - Юлия Гьоргес (Германия)
Шелби Роджърс (САЩ) - Дария Касаткина (Русия, №31).


Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Serbia Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Белград, Сърбия
Настилка: Клей
Награден фонд: €711,800

Official Website | Livescore
Турнир: Barcelona Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Барселона, Испания
Настилка: Клей
Награден фонд: €1,702,800

Official Website | Livescore
Други новини