Програма за третия ден на Уимбълдън



04-07-2017 21:47 | Станко Димов

Пълна програма за двубоите от третия ден на Уимбълдън (5-ти юли):

Централен корт, начало 15:00 часа:
Йохана Конта (Великобритания, №6) - Дона Векич (Хърватия)
Анди Мъри (Великобритания, №1) - Дъстин Браун (Германия)
Рафаел Надал (Испания, №4) - Доналд Йънг (САЩ)

Корт №1, начало 15:00 часа:
Кей Нишикори (Япония, №9) - Серхий Стаховски (Украйна)
Киан Ван (Китай) - Винъс Уилямс (САЩ, №10)
Беатрис Хадад Майа (Бразилия) - Симона Халеп (Румъния, №2)

Корт №2, начало 13:30 часа:
Хедър Уотсън (Великобритания) - Анастасия Севастова (Латвия, №18)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12) - Симоне Болели (Италия)
Флориан Майер (Германия) - Марин Чилич (Хърватия, №7)

Корт №3, начало 13:30 часа:
Елена Веснина (Русия, №15) - Виктория Азаренка (Беларус)
Аляз Бедене (Великобритания) - Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина)
Камила Джорджи (Италия) - Мадисън Кийс (САЩ, №17)

Корт №12, начало 13:30 часа:
Лукаш Росол (Чехия) - Жил Мюлер (Люксембург, №16)
Иржи Весели (Чехия) - Фабио Фонини (Италия, №28)
Франческа Скиавоне (Италия) - Елина Свитолина (Украйна, №4)
Елена Остапенко (Латвия, №13) - Франсоа Абанда (Канада)

Корт №18, начало 13:30 часа:
Доминика Цибулкова (Словакия, №8) - Дженифър Бреди (САЩ)
Николоз Басилашвили (Грузия) - Сам Куери (САЩ, №24)
Стийв Джонсън (САЩ, №26) - Раду Албот (Молдова)
Каролин Гарсия (Франция, №21) - Ана Богдан (Румъния)

Корт №14, начало 13:30 часа:
Мария Сакари (Гърция) - Кристина Плишкова (Чехия)
Тиаго Монтейро (Бразилия) - Карен Хачанов (Русия, №30)
Пиер-Юг Ербер (Франция) - Беноа Пер (Франция)
Карла Суарес Наваро (Испания, №25) - Пън Шуай (Китай)

Корт №16, начало 13:30 часа:
Петер Гойовчик (Германия) - Роберто Баутиста Агут (Испания, №18)
Рубен Бемелманс (Белгия) - Данийл Медведев (Русия)
Карина Витхьофт (Германия) - Арина Сабаленка (Беларус)

Корт №17, начало 13:30 часа:
Ирина-Камелия Бегу (Румъния) - Ана Конюх (Хърватия, №27)
Барбора Стрицова (Чехия, №22) - Наоми Осака (Япония)
Кевин Андерсън (РЮА) - Андреас Сепи (Италия)

не преди 18:00 часа:
Мадисън Бренгъл (САЩ) - Петра Квитова (Чехия, №11).

_____
Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Guangzhou International Women′s Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Гуанджоу, Китай
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Toray Pan Pacific Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Токио, Япония
Настилка: Твърда
Награден фонд: $799,000

Official Website | Livescore
Турнир: Korea Open
Категория: Друг
Място на провеждане: Сеул, Корея
Настилка: Твърда
Награден фонд: $250,000

Official Website | Livescore
Турнир: Moselle Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Мец, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €561,345

Official Website | Livescore
Турнир: St. Petersburg Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Санкт Петербург
Настилка: Твърда
Награден фонд: $1,151,110

Official Website | Livescore
Други новини