Програма за "Ролан Гарос" за сряда



26-05-2015 21:58 | Станко Димов

Програма за "Ролан Гарос" за сряда:

Корт "Филип Шатрие", начало 12:00 часа:
Виталия Дятченко (Русия) - Мария Шарапова (Русия, №2)
Кей Нишикори (Япония, №5) - Томас Белучи (Бразилия)
Гаел Монфис (Франция, №13) - Диего Шварцман (Аржентина)
Карла Суарес Наваро (Испания, №8) - Виржини Разано (Франция)

Корт "Сюзан Ленглен", начало 12:00 часа:
Саманта Стосър (Австралия, №26) - Амандин Eс (Франция)
Марсел Гранойерс (Испания) - Роджър Федерер (Швейцария, №2)
Миряна Лучич-Барони (Хърватия) - Симона Халеп (Румъния, №3)
Жо-Вилфред Цонга (Франция, №14) - Дуди Села (Израел)

Корт №1, начало 12:00 часа:
Мартин Клижан (Словакия) - Жил Симон (Франция, №12)
Ализе Корне (Франция, №29) - Александра Дюлгеру (Румъния)
Радек Щепанек (Чехия) - Томаш Бердих (Чехия, №4)
Ана Иванович (Сърбия, №7) - Мисаки Дои (Япония)

Корт №2, начало 12:00 часа:
Стан Вавринка (Швейцария, №8) - Душан Лайович (Сърбия)
Ърнест Гулбис (Латвия, №24) - Никола Маю (Франция)
Гарбине Мугуруса (Испания, №21) - Камила Джорджи (Италия)
Телиана Перейра (Бразилия) - Екатерина Макарова (Русия, №9)

Корт №3, начало 12:00 часа:
Дария Гаврилова (Австралия) - Забине Лизицки (Германия, №20)
Доминик Тийм (Австрия) - Пабло Куевас (Уругвай, №21)
Айла Томлянович (Австралия) - Ангелик Кербер (Германия, №11)
Пабло Андухар (Испания) - Филип Колшрайбер (Германия, №22)

Корт №5, начало 12:00 часа:
Аника Бек (Германия) - Паула Кания (Полша)
Хуан Монако (Аржентина) - Теймураз Габашвили (Русия)
Бояна Йовановски (Сърбия) - Донна Векич (Хърватия)
Полона Херцог (Словения) - Елена Веснина (Русия)

Корт №6, начало 12:00 часа:
Бенямин Бекер (Германия) - Фернандо Вердаско (Испания, №32)
не преди 13:30 часа:
Жил Мюлер (Люксембург) - Паоло Лоренци (Италия), довършват при 4:6, 4:6, 7:6, 7:6
Юлия Путинцева (Казахстан) - Елина Свитолина (Украйна, №19)
Магдалена Рибарикова (Словакия) - Флавия Пенета (Италия, №28)

Корт №7, начало 12:00 часа:
Луцие Шафаржова (Чехия, №13) - Куруми Нара (Япония)
Маркос Багдатис (Кипър) - Дамир Джумхур (БиХ)
Фабио Фонини (Италия, №28) - Беноа Пер (Франция)

Корт №9, начало 12:00 часа, трети мач по програма:
Калашникова / Пиронкова - Хантухова / Стосър

Корт №17, начало 12:00 часа:
Серхий Стаховски (Украйна) - Стив Джонсън (САЩ)
двубой на двойки
Роберто Баутиста Агут (Испания, №19) - Лукаш Росол (Чехия)

ПРОГНОЗИРАЙТЕ ДВУБОИТЕ ТУК

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Ролан Гарос
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Lyon Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Лион, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд: €651,865

Official Website | Livescore
Турнир: Geneva Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Женева, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €651,865

Official Website | Livescore
Други новини