Програма за Australian Open, ден I



Програма за Australian Open, ден I
Свързани новини
Свързани турнири
Тагове
13-01-2019 15:37 | Станко Димов

В понеделник започва Откритото първенство по тенис на Австралия. Ето и пълната програма за двубоите от първия ден на надпреварата:

"Род Лейвър Арина", начало 02:00 часа:
Мария Шарапова - Хариет Дарт
Джеймс Дукуърт - Рафаел Надал
Полона Херцог - Ангелик Кербер

Вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Алисън Ван Утванк - Каролина Вожняцки
Денис Истомин - Роджър Федерер

"Маргарет Корт Арина", начало 02:00 часа:
Юлия Гьоргес - Даниеле Колинс
Слоун Стивънс - Тейлър Таузънд

не преди 07:00 часа:
Алекс де Минор - Паоло Соуза

Вечерна сесия, начало 10:00 часа:
Ашли Барти - Луксика Кумкум
Марин Чилич - Бърнард Томич

"Мелбърн Арина", начало 02:00 часа:
Кевин Андерсън - Адриан Манарино
Мария Сакари - Елена Остапенко
Кайл Едмънд - Томаш Бердих

не преди 09:00 часа:
Роберто Баутиста Агут - Анди Мъри

не преди 10:00 часа:
Петра Квитова - Магдалена Рибарикова

"1573 Арина", начало 02:00 часа:
Джесика Понше - Каролин Гарсия
Григор Димитров - Янко Типсаревич
Алисън Риск - Кики Бертенс

не преди 08:00 часа:
Матю Ебдън - Ян Ленард Щруф

Корт 3, начало 02:00 часа:
Ана Калинская - Арина Сабаленка
Стефанос Циципас - Матео Беретини
Елен Перес - Яфан Ван
Фелисиано Лопес - Джордан Томпсън

Корт 5, начало 02:00 часа:
Кристофър Юбанкс - Николоз Басилашвили
Моника Пуиг - Анастасия Павлюченкова
Юлия Путинцева - Барбора Стрицова
Ирина Камелия Бегу - Андреа Петкович

Корт 7, начало 02:00 часа:
Астра Шарма - Присила Хон
Паула Бадоса Хиберт - Кимбърли Байръл
Питър Гойовчик - Карен Хачанов
Федерико Делбонис - Джон Милман

Корт 8, начало 02:00 часа:
Дона Векич - Кристина Младенович
Бетани Матек Сандс - Зо Хайвс
Гаел Монфис - Дамир Джумхур

Корт 10, начало 02:00 часа:
Майкъл Мо - Раду Албот
Онс Жабур - Тимеа Бабош
Андрей Рубльов - Макензи Макдоналд

Корт 12, начало 02:00 часа:
Кейти Бултер - Екатерина Макарова
Беатриз Хадад Мая - Бернарда Пера
Мирза Башич - Хенри Лааксонен

не преди 08:00 часа:
Камерън Нори - Тейлър Фриц

Корт 13, начало 02:00 часа:
Миомир Кечманович - Фернандо Вердаско
Джейсън Кублер - Томас Фабиано
Белинда Бенчич - Катерина Синякова

не преди 07:00 часа:
Кирстен Флипкенс - Аляксандра Саснович

Корт 14, начало 02:00 часа:
Хедър Уотсън - Петра Мартич
Гийермо Гарсия Лопес - Робен Хаасе
Марк Полманс - Денис Кудла

Корт 15, начало 02:00 часа:
Сорана Кърстя - Ребека Петерсон
Франсис Тиафо - Пражнеш Гунесваран
Анет Контавейт - Сара Сорибес Тормо

Корт 19, начало 02:00 часа:
Исалин Бонавентур - Сакиа Вайкъри
Леся Цуренко - Екатерина Александрова
Татсума Ито - Дан Евънс

не преди 08:00 часа:
Йошихито Нишиока - Тенис Сандгрен

Корт 20, начало 02:00 часа:
Маркета Вондрушова - Евгения Родина
Пабло Куевас - Душан Лайович
Рудолф Молекер - Диего Шварцман

не преди 07:00 часа:
Вера Лапко - Йохана Ларшон

Корт 22, начало 02:00 часа:
Стефано Травалия - Гуидо Андреоци
Моника Никулеску - Аманда Анисимова
Виктор Троицки - Роберто Карбайес Баена

_____
 

Абонирайте се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube


 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Турнир: Delray Beach Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Делрей Бийч, САЩ
Настилка: Твърда
Награден фонд: $673,655

Official Website | Livescore
Турнир: Open 13
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Марсилия, Франция
Настилка: Зала
Награден фонд: €769,670

Official Website | Livescore
Турнир: Rio Open
Категория: ATP 500
Място на провеждане: Рио де Жанейро, Бразилия
Настилка: Клей
Награден фонд: $1,915,485

Official Website | Livescore
Други новини