Програмата за понеделник на "Ролан Гарос"



Програмата за понеделник на "Ролан Гарос"
Свързани новини
Свързани турнири
Тагове
25-05-2014 22:06

В понеделник предстои вторият ден от Откритото първенство на Франция. В него няма да видим българско участие поединично. Това означава, че Григор Димитров ще стартира във вторник в Париж.

Иначе на кортовете в комплекса "Ролан Гарос" ще се изявят някои от фаворитите, сред които Рафаел Надал, Новак Джокович, Мария Шарапова, Станислас Вавринка и други. Любопитното е, че двубоят на испанеца е поставен на втория по големина корт - "Сюзан Ленглен".

Програма за понеделник, 26-и май:

Корт "Филип Шатрие", след 12,00 часа българско време:
Ксения Первак - Мария Шарапова 0:1 (в преките им двубои досега)
Жоао Соуса - Новак Джокович 0:1
Ализе Корне - Ашли Барти 0:0
Стан Вавринка - Гилермо Гарсия-Лопес 4:2

Корт "Сюзан Ленглен", след 12,00 часа:
Доминика Цибулкова - Виржини Разано 2:1
Анте Павич - Жил Симон 0:0
Рафаел Надал - Роби Гинепри 1:0
Петра Квитова - Зарина Диас 0:1

Корт №1, след 12,00 часа:

Мартин Клижан - Кей Нишикори 0:0
Факундо Багнис - Жулиен Бенето 0:0
Йелена Янкович - Шарън Фишман 1:0
Слоун Стивънс - Пън Шуай 0:0

Корт №2, след 12,00 часа:
Никола Маю - Михаил Кукушкин 0:0
Моника Пуиг - Саманта Стосър 0:0
Пол-Анри Матио - Доминик Тием 0:0
София Шапатава - Светлана Кузнецова 0:0

Корт №3, след 12,00 часа:
Алберт Монтанес - Кени Де Шепер 0:0
Лукаш Кубот - Ърнест Гулбис 0:2
Андреа Петкович - Мисаки Дои 0:0

Корт №4, след 12,00 часа:
Мирослав Мечир - Тобиас Камке 0:0
Ромина Опранди - Паула Ормаечея 0:0
Джеймс Дъкуорт - Леонардо Майер 0:0
Марина Еракович - Надя Киченок 0:0

Корт №5, след 12,00 часа:
Карин Кнап - Мона Бартел 0:1
Шахар Пеер - Южени Бушар 0:3
Бенямин Бекер - Томас Белучи 0:2
Телиан Перейра - Луксика Кумкум 0:0

Корт №6, след 12,00 часа:
Фиона Феро - Забине Лизицки 0:0
Томи Робредо - Джеймс Уорд 0:0
Матилде Йохансон - Каролина Плишкова 0:0
Стефан Робер - Кевин Андерсън 0:1

Корт №7, след 12,00 часа:
Алехандро Файа - Беноа Пер 0:0
Роберта Винчи - Полин Парментие 2:0
Андреас Бек - Фабио Фонини 0:1
Анна Татишвили - Куруми Нара 0:0

Корт №8, след 12,00 часа:
Тамира Пашек - Алисън Ван Ютванк 0:0
Иван Додиг - Марсел Гранойерс 1:0
Теймураз Габашвили - Вашек Поспишил 0:0
Мишел Ларшер Де Брито - Юлия Гьоргес 0:0

Корт №9, след 12,00 часа:
Тимеа Бачински - Марина Заневска 0:0
Майкъл Ръсел - Алехандро Гонсалес 0:0
Доналд Йънг - Дуди Села 1:1

Корт №10, след 12,00 часа:
Лукаш Росол - Иржи Весели 0:0
Паоло Лоренци - Роберто Баутиста Агут 0:0
Полона Херцог - Яна Чепелова 0:0

Корт №14, след 12,00 часа:
Робин Хаасе - Николай Давиденко 2:1
Дамир Джумур - Фелисиано Лопес 0:0
Бояна Йовановски - Камила Джорджи 0:0

Корт №16, след 12,00 часа:
Марин Чилич - Пабло Андухар 1:1
Кристина МакХейл - Елена Веснина 1:1
Тейлър Таусенд - Ваня Кинг 0:0
Аксел Мишон - Брадли Клан 0:0

Корт №17, след 12,00 часа:
Флавия Пенета - Патрисия Майер-Ахлайтнер 0:0
Анна-Лена Фридсам - Щефани Фьогеле 0:0
Адриан Манарино - Йен-Сун Лу
Александра Вожняк - Сорана Кърстя 0:0

ПРОГНОЗИРАЙТЕ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ СРЕЩИ!

 

Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!




Коментари
Тенис резултати и статистика
Турнир: Ролан Гарос
Категория: Голям Шлем
Място на провеждане: Париж, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд:

Official Website | Livescore
Турнир: Lyon Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Лион, Франция
Настилка: Клей
Награден фонд: €651,865

Official Website | Livescore
Турнир: Geneva Open
Категория: ATP 250
Място на провеждане: Женева, Швейцария
Настилка: Клей
Награден фонд: €651,865

Official Website | Livescore
Други новини